Najlepšie obdobie spoločnosti bolo asi za Ing. Kabinu. Tento pán bol pri založení tejto spoločnosti, pri osamostatnení spoločnosti- keď sa závod odtrhol od Považských strojární. Každý majiteľ predal časť spoločnosti. V období, keď firmu vlastnilo Měď Povrly, predala sa valcovňa, predalo sa vybavenie vo valcovni a prestalo sa pracovať aj v kališkárni. Od roku 2008, kedy firmu COLMET Slovakia a.s. vlastnil Burgust Invest, sa predala halu, drôtovňu a časť zariadení z nej, ktoré sa mali používať, sa presťahovali do lisovne a na viacerých sa v podstate ani robiť nezačalo. Doteraz tam nie sú pece dorobené, niektoré sú tam dokonca len tak ukotvené.

Pripomeňme že  Ing. Kabinu bol pravá ruka Ing. S riaditeľa, ktorý absolútne nerozumel výrobe a jeho úloha bola doslovne zametať a šíriť strach na prevádzke.

Najlepšie obdobie Farmetu bolo aj za riaditeľovania Havlík, Korec, v tomto obdobý zlievareň expandovala vyvážala bloky do Rakúska

pracovalo sa aj sobotu nedeľu nočné smeny , ľudia dostávali igelitové tašky s logom Farmetu , tričká s logom atď...  boli  to úspešné časy Farmetu.

 

 

Joomla templates by a4joomla